CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -510
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 okt
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
Leidse Schouwburg
Leiden
2
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Melkweg
Amsterdam
6
2
do 27 okt
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Weijer
Boxmeer
1
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 28 okt
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Gruitpoort
Doetinchem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek

woensdag 26 oktober 2011

20:00
Purper - Helden Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Stefan Pop - Popaganda Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Live From Amsterdam Westerunie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL! Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder? C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks De Meenthe, Steenwijk
20:00
Arjan Ederveen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Anne van Rijn Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:00
NUHR - Het werkt wel Markant Uden, Uden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Meervaart, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Het Monica Da Silva Trio Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen van Beresteyn, Veendam
20:00
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
2
20:15
Tineke Schouten Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Steve-O Melkweg, Amsterdam
6
2

donderdag 27 oktober 2011

Mike Boddé - Pil Chassé Theater, Breda
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Eric Koller - BULL! Het Musiater, Zevenaar
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede Zaantheater, Zaandam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Schouwburg Venray, Venray
20:00
Schudden - Noorderzon C.C. De Pas, Heesch
20:00
Johan Goossens - maandag Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen Het Klooster, Woerden
20:00
Nathalie Baartman - RAAK Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:00
Jeroen Leenders C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Theo Nijland Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Thijs Maas - Genade Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld De Weijer, Boxmeer
1
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Diligentia, Den Haag
20:00
NUHR - Het werkt wel De Meerpaal, Dronten
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D De Vorstin, Hilversum
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Hoftheater, Raalte
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Iduna, Drachten
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat De Vorstin, Hilversum
20:00
Freek de Jonge Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ashton Brothers - Charlatans Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Carolien Borgers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Richard Groenendijk Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Oorverdovend Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Piepschuim - Opgenomen Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Wurre Wurre Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Dolf Jansen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Najib Amhali Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 28 oktober 2011

Kristel Zweers - Puur Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Finale Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California Flint, Amersfoort
20:00
Purper - Helden Markant Uden, Uden
Arie Koomen / Edo Brunner Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige Het Perron, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Posttheater, Arnhem
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric Koller Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric Koller - BULL! Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten Agora Theater Druten, Druten
20:00
Vincent Geers - Het is tijd Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette Schouwburg Almere, Almere
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap! C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku C.C. Merksem, Merksem
20:00
Schudden - Noorderzon Theater de Beun, Heiloo
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt Prinsenhof, Best
20:00
Nigel Williams - Working class Hero C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Nina de la Croix - Bas De Gruitpoort, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen De Reggehof, Goor
20:00
Johan Goossens - maandag Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pagina -510