CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -514
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 sep
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vestzaktheater
Enschede
za 12 sep
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
zo 13 sep
Cpunt Theater
Hoofddorp
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
ma 14 sep
17:00
Hofman
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
di 15 sep
Schuur
Haarlem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 16 sep
Theater Concordia
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
do 17 sep
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
vr 18 sep
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
za 19 sep
Theater De Tuin
Leusden
Kantine Walhalla
Rotterdam
1
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Spiegel
Zwolle
1
Werftheater
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Omval
Diemen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 20 sep
Huistheater De Steenakker
Haps
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
ma 21 sep
20:00
Chassé Theater
Breda
di 22 sep
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 23 sep
Theater Concordia
Enschede
Theater De Boerderij
Huizen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
do 24 sep
Podium Boxtel
Boxtel
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater De Lievekamp
Oss
Het Klooster
Nuenen
De Weijer
Boxmeer
Meervaart
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven

vrijdag 11 september 2015

Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Werftheater, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV² Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel Vestzaktheater, Enschede

zaterdag 12 september 2015

Mark van de Veerdonk - TOF Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Najib Amhali - I Amhali Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV² Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zondag 13 september 2015

Dorine Wiersma Cpunt Theater, Hoofddorp
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1

maandag 14 september 2015

17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson Hofman, Utrecht
André Manuel - Het geval apart Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

dinsdag 15 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schuur, Haarlem
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek Diligentia, Den Haag

woensdag 16 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Concordia, Enschede
Kasper van Kooten Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Weijer, Boxmeer
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - MV² Koninklijke Schouwburg, Den Haag

donderdag 17 september 2015

Martijn Koning - Koning van de Lach De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Harmonie, Leeuwarden
Najib Amhali - I Amhali Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser So What!, Gouda
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV² Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk C.C. Den Durpsherd, Berlicum

vrijdag 18 september 2015

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Speeldoos, Vught
Huub Stapel - MV² TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Vrijspraak TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend Wesopa Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
André Manuel Theater Aan de Slinger, Houten

zaterdag 19 september 2015

Alex Roeka - Voort! Theater De Tuin, Leusden
Ton Kas - JABROER Kantine Walhalla, Rotterdam
1
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C Warenar, Wassenaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep C.C. Bacchus, Aalsmeer
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. De Kei, Reusel
Nathalie Baartman - Louter CulturA & Zo, Nootdorp
Foto Najib Amhali - I Amhali
Najib Amhali - I Amhali Theater de Spiegel, Zwolle
1
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater De Omval, Diemen
Ton Kas - JABROER Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Posttheater, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Johan Goossens - Daglicht Meervaart, Amsterdam

zondag 20 september 2015

Alex Roeka - Voort! Huistheater De Steenakker, Haps
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Eric van Sauers Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

maandag 21 september 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda

dinsdag 22 september 2015

Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - MV² Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Johan Goossens - Daglicht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 23 september 2015

Ton Kas - JABROER Theater Concordia, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Najib Amhali - I Amhali Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond Theater Achterom, Hilversum
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld Schouwburg Almere, Almere
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night Hofman, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Cpunt Theater, Hoofddorp

donderdag 24 september 2015

Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Podium Boxtel, Boxtel
Martijn Koning - Koning van de Lach Gryphus, Vierlingsbeek
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
Hans Liberg - Jazz & Comedy Het Klooster, Nuenen
Kasper van Kooten De Weijer, Boxmeer
Rayen Panday - Vrijspraak Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - TOF Parktheater, Eindhoven
Pagina -514