Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Figi Theater
Zeist
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
dinsdag 08 maart 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 09 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric Koller
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jurk! - Avondjurk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Diligentia, Den Haag
20:30
Thijs Maas
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
donderdag 10 maart 2011
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Deng Boy Fu a Birti - Poppekast
Meervaart, Amsterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Veste, Delft
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - BOHEEMS
Figi Theater, Zeist
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Leest, Waalwijk
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 11 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Dorrestijn
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hassan's Angels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:30
Jetty Mathurin
Goudse Schouwburg, Gouda
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Stefan Pop
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Drommedaris, Enkhuizen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 12 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hans van der Laan
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Jörgen Raymann
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Max van den Burg
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Stefan Pop
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Vincent Geers - Het is Tijd
CulturA & Zo, Nootdorp
zondag 13 maart 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Koornbeurs, Franeker
maandag 14 maart 2011
20:15
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 15 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Hans Dorrestijn
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Max van den Burg
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
woensdag 16 maart 2011
20:00
Acda en de Munnik
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Theater De Veste, Delft
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pieter Derks
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
donderdag 17 maart 2011
20:15
André Manuel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Anuar
Het Klooster, Nuenen
20:30
Berry Lussenburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Dames voor na Vieren
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Gili
Catharinakapel, Harderwijk
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jochen Otten
Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Night of Comedy - News of Comedy
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Paulien Cornelisse
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pieter Derks
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
We komen er wel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
14:30
Wijnand Stomp - Mister Anans!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Veste, Delft
vrijdag 18 maart 2011
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Agora Theater Lelystad, Lelystad