CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -51
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 nov
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Gryphus
Vierlingsbeek
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
Kulturhus
Epe
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
1
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
za 09 nov
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
De Pit
Overloon
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater `t Spieker
Eibergen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaters Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zo 10 nov
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
ma 11 nov
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
di 12 nov
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede

vrijdag 08 november 2019

00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Tuin, Leusden
00:00
Nathalie Baartman - Breek Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Kulturhus, Epe
Najib Amhali - Waar was ik? Theater de Kampanje, Den Helder
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP De Nieuwe Kolk, Assen
Foto De Lama's
De Lama's Ziggo Dome, Amsterdam
1
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek De Schalm, Westwoud
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Venray, Venray
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - BASTA! De Meerpaal, Dronten
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Hehobros Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jacob Spoelstra Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night Cacaofabriek, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk

zaterdag 09 november 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Pit , Overloon
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Agnietenhof, Tiel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek Theater `t Spieker, Eibergen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Scheldetheater, Terneuzen
De Patrizanen - Het leven an sich Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Blauwe Kei, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Lebbis - De Ervaring Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas Theaters Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniel Sloss Meervaart, Amsterdam
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Nathalie Baartman Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première C.C. Deurne, Deurne
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht Regiotheater Niehove, Niehove
20:15
Brigitte Kaandorp De Maaspoort, Venlo
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater Sneek, Sneek
20:30
Arie en Silvester - WIE?! Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Pook, Oostknollendam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hehobros Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Agora Theater Druten, Druten
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater De Leest, Waalwijk

zondag 10 november 2019

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Spant!, Bussum

maandag 11 november 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater de Bussel, Oosterhout

dinsdag 12 november 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Ins Blau, Leiden
Rayen Panday - Trigger Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Pagina -51