CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -51
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 apr
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Klif
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Theater Gooiland
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Reggehof
Goor
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Cammeleur
Dongen
00:00
Dok6
Panningen
Theater PePijn
Den Haag
1
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Klif 12
Den Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schaffelaartheater
Barneveld
BREStheater
Brielle
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
RAI Theater
Amsterdam
1
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 06 apr
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Spant!
Bussum
Theater Gooiland
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
ATLAS Theater
Emmen
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturhus Holten
Holten
Junushoff Theater
Wageningen
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Smeltkroes
Maarheeze
De Molenberg
Delfzijl
1
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam

vrijdag 05 april 2019

Alex Ploeg Ultimatum Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Angela Groothuizen - Lueke binge De Klif, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?! C.C. De Pas, Heesch
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kamagurka - De grenzen van Ernst De Oosterpoort, Groningen
Matroesjka - Brainwash Wilminktheater, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Vlam Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Harderwijk, Harderwijk
Oldenhermanns - UNSEXED De Cammeleur, Dongen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Dok6, Panningen
Foto Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
1
Brigitte Kaandorp - Eh... Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie Scheldetheater, Terneuzen
Theo Nijland - En de rest is onzin Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Klif 12, Den Hoorn
Nathalie Baartman - Breek Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Thijs Kemperink - Bonje Schaffelaartheater, Barneveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak BREStheater, Brielle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten? C.C. Parnassos, Utrecht
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Bijna Fransche School Culemborg, Culemborg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Orpheus, Apeldoorn
18:00
Jean-Marie Bigard Koninklijk Circus, Brussel
Foto Dylan Moran
Dylan Moran RAI Theater, Amsterdam
1
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Posttheater, Arnhem
20:30
Kommil Foo - Oogst KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 06 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Gooiland, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Waar C.C. Bacchus, Aalsmeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Leidse Schouwburg, Leiden
Murth Mossel - Pauwer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost Orpheus, Apeldoorn
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Bussel, Oosterhout
ANNE & LISA - Weltschmerz Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - De grenzen van Ernst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater 't Pand, Gorinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam Kulturhus Holten, Holten
Richard Groenendijk - Om Alles! Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater Hof 88, Almelo
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater PePijn, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Speeldoos, Vught
Brigitte Kaandorp - Eh... TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater De Tuin, Leusden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Thijs Kemperink - Bonje Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Kommil Foo - Oogst Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma - Gaan we katten? De Smeltkroes, Maarheeze
Thomas Acda - Motel De Molenberg, Delfzijl
1
Dolf Jansen - Bijna Theater Walhalla, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Posttheater, Arnhem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Markant Uden, Uden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Energiehuis, Dordrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Meervaart, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald Boom Chicago, Amsterdam
Pagina -51