Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Reggehof
Goor
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Vooruit
Gent
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Kulturhus
Borne
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Figi Theater
Zeist
Dok6
Panningen
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
Capitole
Gent
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theatercafe Lexke
Budel
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
P3
Purmerend
OC De Witte Merel
Lint
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. De Schakel
Waregem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 14 mei 2020
Sara Kroos - Verte
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Fulcotheater, IJsselstein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Reggehof, Goor
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Silent Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. Strombeek, Grimbergen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Hasselt, Hasselt
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
vrijdag 15 mei 2020
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 16 mei 2020
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 19 mei 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam