Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Prinsenhof
Best
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
MC Theater
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. De Mol
Lier
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Pas
Heesch
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Eendracht
Gemert
vrijdag 24 mei 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 25 mei 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Central Presents: Judah Friedlander
013, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen Leenders - Geen idee
Den Boogaard, Moergestel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Yora Rienstra - We maken er wat van
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Almere, Almere
zondag 26 mei 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Melkweg, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
maandag 27 mei 2013
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 mei 2013
Guido Weijers - V
De Poorterij, Zaltbommel
Karin Bloemen - Witte nar
Goudse Schouwburg, Gouda
Sabine Beens - Ça bien!
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 29 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - V
Munttheater, Weert
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rauw Spul
Posttheater, Arnhem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Musis, Arnhem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jetty Mathurin
MC Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 30 mei 2013
Leon van der Zanden - Rebel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Schudden - We vieren het maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Lievekamp, Oss
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - V
Jan van Besouw, Goirle
Ruben Nicolai - Little friday
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo
Diligentia, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Chassé Theater, Breda
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 31 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Bussel, Oosterhout
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Enck, Oirschot
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Mol, Lier
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - V
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen Leenders - Geen idee
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - Interesting times
De Eendracht, Gemert