CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -52
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 15 nov
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
Posttheater
Arnhem
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
De Nobelaer
Etten-Leur
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Perron-3
Rosmalen
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Depot
Leuven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 16 nov
Diligentia
Den Haag
Jan van Besouw
Goirle
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterzaal C
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Nobelaer
Etten-Leur
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
De Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Omval
Diemen
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Depot
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater Hof 88
Almelo
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Den heuvel
Alphen
vr 17 nov
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Griffioen
Amstelveen
DNK
Assen
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Luctor et Emergo
Rilland
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
Dok6
Panningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht

woensdag 15 november 2023

Christel de Laat - En door?! Jan van Besouw, Goirle
Kirsten van Teijn - JALOEZIE IS EEN BITCH Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Beuving - Resumé 1 De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruud Smulders - Rudiversum Fulcotheater, IJsselstein
Man man man, de podcast - Koud Zweet Podium Hoge Woerd, De Meern
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Ja, Leuk Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Wat Als Het Klooster, Woerden
Valentina Tóth - Wildbloei Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Net alsof De Nobelaer, Etten-Leur
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rob Scheepers - Zet af Perron-3, Rosmalen
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Theater Aan de Slinger, Houten
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Het Depot, Leuven
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Schouwburg De Kring, Roosendaal
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Bossen - Van De Makers Van Stefano Keizers Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Merijn Scholten - Team solo Orpheus, Apeldoorn
20:00
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lebbis en Jansen - SUBLIEM (Oudejaars 2023) Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
N00b - n00b speelt n00b Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Kasper van der Laan - Warm Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy Markant Uden, Uden
20:30
Annick Boer - Deze is nog beter! Parktheater, Eindhoven
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer De Kleine Willem, Enschede
20:30
Phi Nguyen - Het leven van Phi Theater PePijn, Den Haag
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Theater De Omval, Diemen
20:30
Meester Mark - De grappigste taalfoutjes uit de klas Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

donderdag 16 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - En door?! Jan van Besouw, Goirle
Eva Hoeke / Marcel van Roosmalen - Zandweg 17, Wormer Theater De Veste, Delft
Jawad Es Soufi - Harira Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ruud Smulders - Rudiversum Theaterzaal C, Nijmegen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Griffioen, Amstelveen
Vlamousse - In den beginne De Nobelaer, Etten-Leur
Thijs van de Meeberg - Met de beste bedoelingen Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Podium Hoge Woerd, De Meern
Musa - Schaakmat Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Dna Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Wat Als Het Klooster, Woerden
Valentina Tóth - Wildbloei Werftheater, Utrecht
Jochem Myjer - Net alsof De Nobelaer, Etten-Leur
Henry van Loon - Jannie the show dog Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rayen Panday - Karma Theater De Omval, Diemen
Tobi Kooiman - Best of Agnietenhof, Tiel
Anuar - Made in Holland Theater PePijn, Den Haag
Christian Van Eijkelenburg - Drift Lindenberg Theater, Nijmegen
Comedytunes - Comedy Night Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lieven Scheire - Artificiële Intelligentie Het Depot, Leuven
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Gewoon Roué Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Jouke - Sluikstort Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Michael van Peel - Welcome to the rebellion Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Philippe Geubels | Geubels Gaat In Bad Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rob Scheepers ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - No Ponies Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Blauwe Vinkjes - Disclaimer Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jandino Asporaat - Judeska Airlines TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Kasper van der Laan - Warm Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stefan Hendrikx - Who's the man De Meerpaal, Dronten
20:00
Peter Heerschop / Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren Parktheater, Eindhoven
20:00
Guga Baúl / Jonas Van Thielen Vooruit, Gent
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2023 C.C Warenar, Wassenaar
Foto Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theater Hof 88, Almelo
1
20:15
Ton Kas - (Alvast een) vrolijke kerst Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - De zieke geest Theater Idea, Soest
20:15
Margôt Ros - Brabantse nachten zijn lang Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Janneke De Bijl - Doet U Ook Mensen? Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
N00b - N00b Speelt N00b Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Fabian Franciscus - Lekker gezellig! Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Den heuvel, Alphen

vrijdag 17 november 2023

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor twaalven Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Theater Ludens, Voorburg
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater Zinin, Nijverdal
Christel de Laat - En door?! Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ruud Smulders - Rudiversum Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jawad Es Soufi - Harira Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Appeltjes schillen Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Ja, Leuk Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers Met Band DNK, Assen
Patrick Nederkoorn / Sjoerd Groeskamp - Overvloed Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Een Avond Met Mij Wilminktheater, Enschede
Bovenste Knoopje Open - Hoe is het water? Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne Neuteboom - Effe Niet Met Je Mening Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Dna ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Karma Luctor et Emergo, Rilland
Jasper van der Veen - Niet gehinderd door enige kennis Het Wennekerpand, Schiedam
Rob Scheepers - Zet af Hoftheater, Raalte
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Dok6, Panningen
Tobi Kooiman - Best of Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pagina -52