CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -52
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 29 sep
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Mimik
Deventer
do 30 sep
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
ATLAS Theater
Emmen
Posttheater
Arnhem
De Toegift
Den Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Mimik
Deventer
Theater de Speeldoos
Baarn
19:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
21:15
Diligentia
Den Haag
vr 01 okt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
DRU Industriepark
Ulft
Theater Idea
Soest
't Theaterke
Best
Beauforthuis
Austerlitz
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Concordia
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Stroud
Putten
19:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:15
Diligentia
Den Haag
za 02 okt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg de Lawei
Drachten
Ons Tejater
Lieshout
De Dillewijn
Ankeveen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Sense
Dokkum
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
19:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum

woensdag 29 september 2021

20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Theater PePijn, Den Haag
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Werftheater, Utrecht
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus Mimik, Deventer

donderdag 30 september 2021

Man, man, man, de Podcast Zaantheater, Zaandam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Speelhuis, Helmond
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! ATLAS Theater, Emmen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Posttheater, Arnhem
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder De Toegift, Den Hoorn
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Mimik, Deventer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Speeldoos, Baarn
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Diligentia, Den Haag
20:00
Inès Reg Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jandino - Opgefokt Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:00
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Orpheus, Apeldoorn
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Pieter Derks - Uit het niets Theater PePijn, Den Haag
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Muze, Noordwijk
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
René van Meurs - Hunkert Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Musiater, Zevenaar
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Diligentia, Den Haag

vrijdag 01 oktober 2021

Peter Pannekoek Schouwburg Ogterop, Meppel
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater Zinin, Nijverdal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! DRU Industriepark, Ulft
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Theater Idea, Soest
Christel de Laat - Hoe dan?! 't Theaterke, Best
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Beauforthuis, Austerlitz
Jan Beuving - Restante Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - SNAK Theater Concordia, Enschede
Kasper van der Laan - 1 Kilo Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Posthuis Theater, Heerenveen
Debby Petter - De liefde voorbij C.C. Stroud, Putten
19:00
Anuar - Eerlijk Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Diligentia, Den Haag
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Parktheater, Eindhoven
20:00
René van Meurs - Hunkert Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Agnietenhof, Tiel
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld Markant Uden, Uden
20:15
Andries Tunru - In Theorie Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Weijer, Boxmeer
20:15
Rayen Panday - Trigger Hoftheater, Raalte
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel - Sneu Flint, Amersfoort
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Dok6, Panningen
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
LOS - Lusten en Lasten Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Lisa Loeb - Extase Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Posttheater, Arnhem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Diligentia, Den Haag

zaterdag 02 oktober 2021

Peter Pannekoek Schouwburg Ogterop, Meppel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Cuijk, Cuijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Jan van Besouw, Goirle
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Ons Tejater, Lieshout
Jan Beuving - Restante De Dillewijn, Ankeveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Kulturhus Holten, Holten
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Sense, Dokkum
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets Theater Idea, Soest
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Diligentia, Den Haag
19:30
Rayen Panday - Trigger Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Parktheater, Eindhoven
20:00
Beperkt Houdbaar - Canvas Het Punt, Vroomshoop
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom ATLAS Theater, Emmen
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Nut Departement Makkum, Makkum
Pagina -52