Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Meerpaal
Dronten
Orpheus
Apeldoorn
Het Klooster
Woerden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Veste
Delft
Hoftheater
Raalte
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Veluvine
Nunspeet
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ATLAS Theater
Emmen
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Islemunda
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Luctor et Emergo
Rilland
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Bussel
Oosterhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Podium Boxtel
Boxtel
Orpheus
Apeldoorn
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cultura
Ede
Koningshof
Maassluis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater Sneek
Sneek
Agora Theater Druten
Druten
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Tuin
Leusden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 28 november 2018
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Anne-Marie Jung - Ram
Het Klooster, Woerden
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 29 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 30 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Podium Boxtel, Boxtel
Yentl en de Boer - Magie
Orpheus, Apeldoorn
William Boeva - Reset
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Cultura, Ede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Koningshof, Maassluis
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - Kakmaker
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Agora Theater Druten, Druten
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Scheldetheater, Terneuzen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Purper - Purper's Passie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen