Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Vroone
Kapelle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cacaofabriek
Helmond
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Idea
Soest
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurschuur
Monster
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg de Lawei
Drachten
zaterdag 19 januari 2019
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
zondag 20 januari 2019
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 23 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
donderdag 24 januari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten