Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Het Wennekerpand
Schiedam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
't Onkrooid
Arendonk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Casino Beringen
Beringen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
't Theaterke
Best
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
Casino Beringen
Beringen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
dinsdag 11 oktober 2022
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 12 oktober 2022
20:30
Arie Koomen - BOE!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Cultura, Ede
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
Pieter Derks - Uit Het Niets
De Domijnen, Sittard
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Jan Beuving - Restante
Het Wennekerpand, Schiedam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René Van Meurs - 2636
Markant Uden, Uden
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater De Veste, Delft
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 13 oktober 2022
20:15
Bas Birker
't Onkrooid, Arendonk
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Merijn Scholten - Solo
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
De Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Rayen Panday - Focus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Comedytunes Comedynight
Podium Victorie, Alkmaar
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Live
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
n00b speelt n00b
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Roué Verveer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
René Van Meurs - 2636
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Saman Amini's integratieplan
Theater De Veste, Delft
Jan Beuving - Restante
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Werftheater, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 14 oktober 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
't Theaterke, Best
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Casino Beringen, Beringen
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rayen Panday - Focus
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lebbis - De Ziel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Merijn Scholten - Solo
De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Diligentia, Den Haag
20:00
Ronald Snijders - Een avond met mij
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Ploeg - Ego
Hoftheater, Raalte
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Koningshof, Maassluis
20:00
Hadewych Minis - Girls And Boys
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Live
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Andries Tunru - In Theorie
Posttheater, Arnhem
Martijn Crins - Mesthoop
Posttheater, Arnhem
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Singer Theater, Laren
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Theater aan het Vrijthof, Maastricht