CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -530
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 31 mrt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
zo 01 apr
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
16:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
ma 02 apr
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
di 03 apr
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
wo 04 apr
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
do 05 apr
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven

zaterdag 31 maart 2012

Pieter Derks - Spot Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Erik van Muiswinkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy De Reggehof, Goor
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Concordia, Enschede
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Prismare, Enschede
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Parktheater, Eindhoven
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Chassé Theater, Breda
20:00
Lambert-Jan Koops - 36 Theater Kulturhus, Borne
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric Koller Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Posttheater, Arnhem
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus Nova Kiel, Antwerpen
20:15
Alle dagen Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Nina de la Croix - Bas Crown theater, Aalsmeer
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S Koningstheater, 's-Hertogenbosch

zondag 01 april 2012

20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedytrain Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Theo van den Oever - Strooizout Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kommil Foo C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Deventer Schouwburg, Deventer
16:00
Eric de Vroedt / Jacquelien de Savornin Lohman / J Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1

maandag 02 april 2012

20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Najib Amhali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven

dinsdag 03 april 2012

20:30
LOS muziektheater - FCKD Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric Koller Het Klooster, Woerden
20:00
Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Venray, Venray
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Comedytrain Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP! De Reggehof, Goor
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen Wilminktheater, Enschede
20:00
Arjan Ederveen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Parktheater, Eindhoven
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Enge Buren - Reuring DeLaMar, Amsterdam

woensdag 04 april 2012

20:30
LOS muziektheater - FCKD Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen De Poorterij, Zaltbommel
20:00
C3 - Wil je in ons groepje? Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bert Visscher Markant Uden, Uden
20:00
Comedytrain: Daniël Arends + Merijn Scholten 013, Tilburg
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Eric Koller CK Theater, Roermond
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten Koningshof, Maassluis
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Comedytrain Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac Singer Theater, Laren
20:00
Jörgen Raymann Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Kommil Foo C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Kommil Foo - Breken C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Paul de Leeuw Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Hyena's De Spieghel, Groningen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12 Parktheater, Eindhoven
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater De Veste, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner DeLaMar, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan Schouwburg Almere, Almere

donderdag 05 april 2012

20:00
Enge Buren - Reuring Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier C.C. Zundert, Zundert
20:00
Soundos - Soundos aangenaam Het Musiater, Zevenaar
20:00
Paul de Leeuw Zaantheater, Zaandam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler De Maaspoort, Venlo
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -530