Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Agora Theater Druten
Druten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Capitole
Gent
Carna
Einighausen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Twentse Schouwburg
Enschede
Almere Strand
Almere
C.C. De Pas
Heesch
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Het Plein
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Odeon
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Front
Vroomshoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Aloys
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
De Eendracht
Gemert
De Harmonie
Leeuwarden
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 06 mei 2009
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
donderdag 07 mei 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 08 mei 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 09 mei 2009
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch