CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -53
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 27 nov
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
1
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 28 nov
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
Singer Theater
Laren
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 29 nov
DOK 6
Panningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Het Klooster
Woerden
ATLAS Theater
Emmen
Theater Zinin
Nijverdal
Zaantheater
Zaandam
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Ludens
Voorburg
C.C. De Pas
Heesch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Hoftheater
Raalte
Theater de Kappen
Haaksbergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Stoep
Spijkenisse
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere

dinsdag 27 november 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater De Veste, Delft
Foto Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Agnietenhof, Tiel
1
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bellevue, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid BREStheater, Brielle
Sara Kroos - Zonder Verdoving Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Ari Shaffir Meervaart, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 28 november 2018

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Freek de Jonge - De Suppoost Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Anne-Marie Jung - Ram Het Klooster, Woerden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Bovengrens Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks C.C. Den Herd, Bladel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater Orpheus, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles! S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater 't Speelhuis, Helmond
Brigitte Kaandorp - Eh... De Meerpaal, Dronten
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Kardol - Bang Singer Theater, Laren
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente Markant Uden, Uden
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Purper's Passie De Domijnen, Sittard
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Erg heel Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Rayen Panday - Fenomeen De Maaspoort, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Ledeltheater, Oostburg
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater PePijn, Den Haag

donderdag 29 november 2018

Henry van Loon - Onze Henry DOK 6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Peter Pannekoek - Later was alles beter
Peter Pannekoek - Later was alles beter Leidse Schouwburg, Leiden
1
Ali B - Koorts Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Luctor et Emergo, Rilland
Kiki Schippers - Waar Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Het Klooster, Woerden
Paul de Leeuw - Vette Pech! ATLAS Theater, Emmen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum Zaantheater, Zaandam
Anne-Marie Jung - Ram Theater De Winsinghhof, Roden
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Ludens, Voorburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Pas, Heesch
Louise Korthals - Alles is er De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen Hoftheater, Raalte
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Parktheater, Eindhoven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles! Chassé Theater, Breda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Howard Komproe - Live on stage Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen MFC De Pluk, Geldermalsen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Fulcotheater, IJsselstein
Thijs Kemperink - Bonje Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - Bang KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pagina -53