Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Neede
Neede
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Vroone
Kapelle
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Schakel
Gilze
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
vrijdag 18 januari 2019
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 19 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk