Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Evergem
Evergem
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tivoli
Utrecht
Singer Theater
Laren
Theater Concordia
Enschede
De Cultuurwerf
Vlissingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Capitole
Gent
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Berchem
Berchem
C.C. Ter Dilft
Bornem
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
G.C. De Zoerla
Westerlo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Capitole
Gent
C.C. De Ploter
Ternat
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Musis
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 24 april 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 26 april 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 april 2010
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
donderdag 29 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Ter Dilft, Bornem
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
vrijdag 30 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
G.C. De Zoerla, Westerlo
Javier Guzman - Por Dios
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
zaterdag 01 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Musis, Arnhem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Kattendans, Bergeijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Tobbe, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Oude Luxor Theater, Rotterdam