CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -541
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 nov
C.C. De Klameare
Workum
1
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 28 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
ma 29 nov
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
di 30 nov
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 01 dec
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
do 02 dec
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Maaspoort
Venlo
1
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 03 dec
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Almere
Almere
Fransche School Culemborg
Culemborg
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 04 dec
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
1
20:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 05 dec
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ma 06 dec
Parktheater
Eindhoven
di 07 dec
De Cultuurwerf
Vlissingen
1
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
2
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
wo 08 dec
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 09 dec
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Scheldetheater
Terneuzen
1
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Meenthe
Steenwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
P60
Amstelveen
vr 10 dec
Meervaart
Amsterdam

zaterdag 27 november 2010

Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af C.C. De Klameare, Workum
1
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - El Niño Theater de Stoep, Spijkenisse
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Revuegezelschap De Boer'nleu - Zo is het mer net DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Arie Blok met Over winnaars Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Roemer van der Steeg Werftheater, Utrecht
20:30
Cristian Pielich Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 28 november 2010

Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos Theater De Veste, Delft

maandag 29 november 2010

20:15
Javier Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard

dinsdag 30 november 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
NUHR - Het Werkt Wel De Maaspoort, Venlo
1
20:15
Javier Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy Theater PePijn, Den Haag
20:30
Alex Agnew - More Human Than Human Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 01 december 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia de Breij - Hete Vrede Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral Theater de Hofnar, Valkenswaard

donderdag 02 december 2010

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Het Dorpshuis, Nigtevecht
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Koningstheater, 's-Hertogenbosch
1
Harry Glotzbach - El Niño Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Night of Comedy - News of Comedy TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Comedy Explosion DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Boudewijn & Marcel de Groot - Waar gebeurd De Oosterpoort, Groningen
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Dick en Debbie met RAMPEN TAMPEN Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Droog Brood Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Theater De Veste, Delft
20:30
Kees Torn De Maaspoort, Venlo
1
20:30
Silvester Zwaneveld Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Maarten Ebbers Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 03 december 2010

Joep Onderdelinden - Nat Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Meervaart, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:15
Caribbean Combo Diligentia, Den Haag
20:15
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Maarten van Roozendaal Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 04 december 2010

Joep Onderdelinden - Nat Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af De Kattendans, Bergeijk
20:00
Leon van der Zanden - Cola De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
1
20:00
Punchline Comedy Club P3, Purmerend
20:00
Eric van Sauers Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kamps En Kamps Diligentia, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag

zondag 05 december 2010

14:30
Marcel Verreck Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

maandag 06 december 2010

Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Parktheater, Eindhoven

dinsdag 07 december 2010

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste De Cultuurwerf, Vlissingen
1
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human Parktheater, Eindhoven
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 Oude Luxor Theater, Rotterdam
2
20:15
Dames voor na Vieren - Koude Kermis De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bert Visscher Theater De Veste, Delft
1
20:15
Andermans veren Live! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kristel Zweers - Ruig MIDI Tilburg, Tilburg

woensdag 08 december 2010

Joep Onderdelinden - Nat Theater De Muzeval, Emmen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sara Kroos - BOHEEMS Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Oudejaars 2010 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Bert Visscher - Afijn Theater De Veste, Delft
20:15
Tineke Schouten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veronique Sodano Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk Theater PePijn, Den Haag

donderdag 09 december 2010

Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out) Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Sara Kroos - BOHEEMS Scheldetheater, Terneuzen
1
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alex Agnew - More Human Than Human De Meenthe, Steenwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Joep Onderdelinden Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bert Visscher - Afijn Theater De Veste, Delft
1
20:15
Tineke Schouten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Punchline Comedy Club P60, Amstelveen

vrijdag 10 december 2010

Joep Onderdelinden - Nat Meervaart, Amsterdam
Pagina -541