Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Achterolmen
Maaseik
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Almere
Almere
CulturA & Zo
Nootdorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Deventer Schouwburg
Deventer
14:30
C.C. Zundert
Zundert
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
Fulcotheater
IJsselstein
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
Schouwburg
Kortrijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Tobbe
Voorburg
C.C. Gildhof
Tielt
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Tripodia Katwijk
Katwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Capitole
Gent
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Capitole
Gent
Spant!
Bussum
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
't Getouw
Mol
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Lakei
Helmond
Capitole
Gent
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 17 april 2010
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Achterolmen, Maaseik
Guido Weijers - Axestos
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Almere, Almere
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Teeuwen Zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hete vrede
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Kristel Zweers - Ruig
De Eendracht, Gemert
20:15
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zondag 18 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 19 april 2010
Comedytrain - Theatertour 09/10
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 april 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - Ridder
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
eric van sauers | ridder
Meervaart, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kamagurka
Theater De Veste, Delft
woensdag 21 april 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Munttheater, Weert
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Muze, Noordwijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg, Kortrijk
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Deprez
Theater de Tobbe, Voorburg
donderdag 22 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 23 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
zaterdag 24 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel