Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Muze
Noordwijk
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Capellenborg Theater
Wijhe
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
18:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 15 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - More Human Than Human
Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posttheater, Arnhem
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Musis, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Kemperink
Het Front, Vroomshoop
20:15
Andermans veren Live!
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 16 oktober 2010
20:30
Hester Macrander
Werftheater, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
van Beresteyn, Veendam
20:30
Roemer van der Steeg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jetty Mathurin - Jetty jubileert met liefde en ove
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Muze, Noordwijk
Tom Rhodes
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Capellenborg Theater, Wijhe
zondag 17 oktober 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Oranje boven
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 19 oktober 2010
20:30
Roel Meijvis
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 20 oktober 2010
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 21 oktober 2010
20:30
Nathalie Baartman
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Murth Mossel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kamps En Kamps
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Klaas van der Eerden
Leidse Schouwburg, Leiden
Joep Onderdelinden - Nat
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 22 oktober 2010
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Werftheater, Utrecht
20:15
Kees Torn met Loze kreten / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Winsinghhof, Roden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Schudden - Noorderzon (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Posttheater, Arnhem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Weijer, Boxmeer
20:00
Rock-n-Roell - Roel Meijvis
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 23 oktober 2010
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Werftheater, Utrecht
20:30
Daniël Samkalden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jetty Mathurin
Theater de Tobbe, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Adres onbekend
Meervaart, Amsterdam
20:30
Kamps En Kamps
Goudse Schouwburg, Gouda
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Agora Theater Druten, Druten
zondag 24 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kamps En Kamps
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marcel Verreck
Diligentia, Den Haag
maandag 25 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arie Koomen / Menno Stam / Wilko Terwijn
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 26 oktober 2010
20:30
Javier Guzman / Roel C. Verburg
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 27 oktober 2010
20:15
Lebbis met Branding (Unplugged)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Daniël van Veen
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Roel C. Verburg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 28 oktober 2010
20:30
Daniël van Veen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Roy Aernouts
Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric van Sauers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Figi Theater, Zeist
Claudia De Breij - Hete Vrede
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 29 oktober 2010
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Manmanman met AAP
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jasper van Kuijk / Jeroens Clan
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
S.C.C. De Ruchte, Someren
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
zaterdag 30 oktober 2010
20:30
Daniel Samkalden - Ik en de wereld
Werftheater, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
Joep Onderdelinden - Nat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Ellen Dikker
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Paul van Vliet
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Schattelijn, Geertruidenberg
dinsdag 02 november 2010
18:00
Richard Groenendijk met Terug bij af / Benefietvoo
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater De Veste, Delft