CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -54
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 mei
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Warande
Turnhout
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
De Domijnen
Sittard
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
do 21 mei
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Munttheater
Weert
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
Capitole
Gent
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Taverne
Bergen
vr 22 mei
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Sneek
Sneek
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Kampanje
Den Helder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Capitole
Gent
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Flint
Amersfoort
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Musis
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Idea
Soest
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
za 23 mei
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Kerkrade
Kerkrade
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zo 24 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

woensdag 20 mei 2020

Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième De Warande, Turnhout
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Het Park, Hoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Trigger Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Junushoff Theater, Wageningen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
De Fransse Eijkel - Subtropique De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Try Out De Weijer, Boxmeer
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

donderdag 21 mei 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kommil Foo - Oogst Munttheater, Weert
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Deventer Schouwburg, Deventer
Plien & Bianca - En nu dan? Agnietenhof, Tiel
Opera Zuid Theaters Tilburg, Tilburg
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bergen Lacht Taverne, Bergen

vrijdag 22 mei 2020

Sara Kroos - Verte Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Breek Parktheater, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kommil Foo - Oogst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal Koninklijk Circus, Brussel
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Kampanje, Den Helder
Fred van Leer - Leer van Fred Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Koorts Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Fretz - Toriman KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Luctor et Emergo, Rilland
Tineke Schouten - Highlights Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - NU Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
LIEVEN SCHEIRE - Live in Nerdland: DNA Capitole, Gent
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
Cabarestafette Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Musis, Arnhem
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Try Out Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Idea, Soest
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Openluchttheater Caprera, Bloemendaal

zaterdag 23 mei 2020

Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Muzenval, Eersel
Johan Goossens - Try Out Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Spant!, Bussum
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1! Theater Kerkrade, Kerkrade
Fred van Leer - Leer van Fred Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - NU Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maarten van Rossem Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
The Silent Comedy Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Sorry Baby Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

zondag 24 mei 2020

Best of... Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina -54