CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -54
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 apr
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Singer
Rijkevorsel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Concordia
Enschede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
Het Klooster
Woerden
C.C. Stroud
Putten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
do 02 apr
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
van Beresteyn
Veendam
Diligentia
Den Haag
G.C. De Wildeman
Herent
Schouwburg Lochem
Lochem
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater Dakota
Den Haag
Markant Uden
Uden
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Patronaat
Haarlem
vr 03 apr
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Eendracht
Gemert
Schouwburg Odeon
Zwolle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Cinema Walburg
Hamont-Achel
C-Mine
Genk
Cultuurcentrum Schoten
Schoten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De tippe
Vledder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam

woensdag 01 april 2020

Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - Waar was ik? Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán De Singer, Rijkevorsel
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kommil Foo - Oogst Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Debby Petter - De liefde voorbij S.C.C. De Ruchte, Someren
Nina De La Parra - Gods wegen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Grof geschud - Lijmen Theater Concordia, Enschede
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Todesangstschrei De Domijnen, Sittard
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Ethias Arena, Hasselt
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Klooster, Woerden
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Stroud, Putten
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Figi Theater, Zeist
Ali B - Koorts Schouwburg Venray, Venray
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Try Out Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda

donderdag 02 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Verte Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sanne Wallis de Vries - Kom Agnietenhof, Tiel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theaters Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Ervaring Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Paradijskleier van Beresteyn, Veendam
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Guzmán G.C. De Wildeman, Herent
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Eh... Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kommil Foo - Oogst Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Zinin, Nijverdal
Debby Petter - De liefde voorbij Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater De Tuin, Leusden
Karin Bloemen - Souvenirs Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts Scheldetheater, Terneuzen
Plien & Bianca - En nu dan? Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Silent Comedy Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth De Domijnen, Sittard
Foto Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bij Robert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater De Willem, Papendrecht
Mark van de Veerdonk - Geen Viking S.C.C. De Enck, Oirschot
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Dakota, Den Haag
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Markant Uden, Uden
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Molenberg, Delfzijl
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Kennemer Theater, Beverwijk
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it! Werftheater, Utrecht
Enge Buren - BASTA! Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Kom, Nieuwegein
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Chassé Theater, Breda
Cameretten - Finalistentournee Patronaat, Haarlem

vrijdag 03 april 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Verte Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Eendracht, Gemert
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Odeon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij Lindenberg Theater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Bellevue, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Het Postkantoor, Bovenkarspel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Podium Hoge Woerd, De Meern
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Agnietenhof, Tiel
Best of... Ton Kas Diligentia, Den Haag
Oldenhermanns - Unsexed Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán Cinema Walburg, Hamont-Achel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C-Mine, Genk
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum Schoten, Schoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is Deventer Schouwburg, Deventer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - De liefde voorbij Theater De Boerderij, Huizen
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Jan van Besouw, Goirle
Cameretten - Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pagina -54