Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
00:00
DNK
Assen
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Reggehof
Goor
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Klooster
Woerden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
C.C. Stroud
Putten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Ins Blau
Leiden
Dok6
Panningen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Boerderij
Huizen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Omval
Diemen
De Smeltkroes
Maarheeze
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Drommedaris
Enkhuizen
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
vrijdag 23 november 2018
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Zaantheater, Zaandam
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 24 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Stroud, Putten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Arie & Silvester - Wie?!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
De Bogaard, Sint-Truiden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Smeltkroes, Maarheeze
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Arto Theater, Schoonhoven
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Drommedaris, Enkhuizen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
De Kattendans, Bergeijk
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem