Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kunstgreep
Oostzaan
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Figi Theater
Zeist
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AINSI
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Martiniplaza
Groningen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theaterpand Weesp
Weesp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 08 december 2018
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
zondag 09 december 2018
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 12 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag