Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
BREStheater
Brielle
Theater Hof 88
Almelo
20:30
DeMess
Naarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Venray
Venray
Overasselt Theater
Overasselt
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Nieuwe Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Dialoog
Ermelo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
De Maaspoort
Venlo
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
AINSI
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Willem
Papendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Martiniplaza
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 08 december 2018
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Posttheater, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stefano Keizers - Erg Heel
De Nieuwe Kolk, Assen
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Deventer Schouwburg, Deventer
Thomas Acda - Motel
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Chassé Theater, Breda
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Bussel, Oosterhout
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Voorveghter, Hardenberg
William Boeva - Reset
De Dialoog, Ermelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Schalm, Veldhoven
zondag 09 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
maandag 10 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 11 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 december 2018
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen