Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agnietenhof
Tiel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Werftheater
Utrecht
HAN Campustheater
Nijmegen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
woensdag 16 januari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Beun, Heiloo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Murth Mossel - Pauwer
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Louise Korthals - Alles is er
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Theater De Leest, Waalwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (try-out)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Parktheater, Eindhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Omval, Diemen
donderdag 17 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
vrijdag 18 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem