Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Den Bolder
Waspik
Parktheater
Eindhoven
De Smeltkroes
Maarheeze
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Muze
Noordwijk
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
P3
Purmerend
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
P3
Purmerend
21:00
Theater Dakota
Den Haag
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Jan van Besouw
Goirle
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
22:00
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Den Bolder
Waspik
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Jan van Besouw
Goirle
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Jan van Besouw
Goirle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Spil
Roeselare
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Stroud
Putten
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 03 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Basta!
Spant!, Bussum
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Ludens, Voorburg
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
21:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
21:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
22:00
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
zondag 04 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Steef de Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Mo Gilligan
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Ledeltheater, Oostburg
maandag 05 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 06 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven