Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Borre
Bierbeek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Schuurkerk
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Klooster
Woerden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
Bon theater
Medemblik
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
dinsdag 18 mei 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Boheems
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Almere, Almere
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parktheater, Eindhoven
woensdag 19 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posthuis Theater, Heerenveen
Comedytrain - Theatertour 09/10
Theater De Lampegiet, Veenendaal
NUHR - Nieuw Programma
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Orpheus, Apeldoorn
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Hete vrede
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 20 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater aan de Schie, Schiedam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
NUHR - Nieuw Programma
Theater de Griffioen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Thuis
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schaffelaartheater, Barneveld
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Schuurkerk, Maassluis
Javier Guzman - Por Dios
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Chassé Theater, Breda
Hete vrede
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Murth Mossel | 1-2 pers. enkelv.
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 21 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Belgica, Dendermonde
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
NUHR - Nieuw Programma
Het Klooster, Woerden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Por Dios
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman
013, Tilburg
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 22 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Herbakker, Eeklo
NUHR - Nieuw Programma
Bon theater, Medemblik
Speelman & Speelman - Thuis
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maagd, Bergen op Zoom
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Guido Weijers - Axestos
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Buck de Buckerette
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
20:15
De Berini's met Opgevoerd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Speelman & Speelman | thuis
Meervaart, Amsterdam
zondag 23 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
15:00
Alfred van den Heuvel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 mei 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eric van Sauers - Ridder
Parktheater, Eindhoven