CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -550
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 08 mei
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
zo 09 mei
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
16:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
ma 10 mei
Capitole
Gent
Theater Geert Teis
Stadskanaal
di 11 mei
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Thalia Theater
IJmuiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Twentse Schouwburg
Enschede
1
Theater de Voorveghter
Hardenberg
wo 12 mei
C.C. Lokeren
Lokeren
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
2
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Witte Theater
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
do 13 mei
Theater de Kampanje
Den Helder
Witte Theater
IJmuiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
Chassé Theater
Breda
3
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Meervaart
Amsterdam
vr 14 mei
C.C. De Kruisboog
Tienen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
De Harmonie
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Schuurkerk
Maassluis
Fulcotheater
IJsselstein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
za 15 mei
De Djoelen
Oud-Turnhout
Chassé Theater
Breda
2
Arsenaal Theater
Vlissingen
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Speelhuis
Helmond
P3
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
2
Theater Achterom
Hilversum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
1
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zo 16 mei
Flint
Amersfoort
1
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
ma 17 mei
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lievekamp
Oss

zaterdag 08 mei 2010

20:30
Kristel Zweers - Ruig Schaffelaartheater, Barneveld

zondag 09 mei 2010

Marc-Marie Huijbregts - Punt Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
16:30
Roel Meijvis Chassé Theater, Breda
20:30
Roel Meijvis Chassé Theater, Breda

maandag 10 mei 2010

Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Capitole, Gent
Sara Kroos - Boheems Theater Geert Teis, Stadskanaal

dinsdag 11 mei 2010

Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis Theater 't Onderdak, Sassenheim
NUHR - Nieuw Programma Thalia Theater, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg Schouwburg Het Park, Hoorn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Boheems Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
Eric van Sauers - Ridder De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista Twentse Schouwburg, Enschede
1
Javier Guzman - Por Dios Theater de Voorveghter, Hardenberg

woensdag 12 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. Lokeren, Lokeren
Klaas van der Eerden - Schwalbe Kennemer Theater, Beverwijk
Comedytrain - Theatertour 09/10 Schouwburg Cuijk, Cuijk
NUHR - Nieuw Programma Theater PePijn, Den Haag
2
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater aan de Schie, Schiedam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Markant Uden, Uden
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Witte Theater, IJmuiden
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Boheems Schouwburg de Lawei, Drachten
Eric van Sauers - Ridder Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Mans Genoeg De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Por Dios Theater de Voorveghter, Hardenberg
Guido Weijers - Axestos Zaantheater, Zaandam
Hete vrede Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arie Koomen & Willem Alkema Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden De Warande, Turnhout
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater De Veste, Delft
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart Schouwburg Het Park, Hoorn

donderdag 13 mei 2010

Klaas van der Eerden - Schwalbe Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Witte Theater, IJmuiden
Eric van Sauers - Ridder Junushoff Theater, Wageningen
Foto Roué Verveer - Mans Genoeg
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
Javier Guzman - Por Dios Chassé Theater, Breda
3
Guido Weijers - Axestos Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Altijd Verder Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hete vrede Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sonnema Comedy Night Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Droog Brood | een frisse wind Meervaart, Amsterdam

vrijdag 14 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser C.C. De Kruisboog, Tienen
Klaas van der Eerden - Schwalbe Goudse Schouwburg, Gouda
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis De Kattendans, Bergeijk
Speelman & Speelman - Thuis Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Familyman Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
NUHR - Nieuw Programma Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten De Harmonie, Leeuwarden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Posthuis Theater, Heerenveen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater Schuurkerk, Maassluis
Roué Verveer - Mans Genoeg Fulcotheater, IJsselstein
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden C.C. De Werf, Aalst
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:15
Kommil Foo Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Droog Brood Meervaart, Amsterdam
20:30
Gijs Nillissen & Michiel Peereboom Werftheater, Utrecht
20:30
Kristel Zweers - Ruig Posttheater, Arnhem
21:00
Hakim J.C. Elektra, Sliedrecht

zaterdag 15 mei 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser De Djoelen, Oud-Turnhout
Klaas van der Eerden - Schwalbe Chassé Theater, Breda
2
Freek de Jonge - Van A naar Z Arsenaal Theater, Vlissingen
Hardcore Comedy Posttheater, Arnhem
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis Het Dorpshuis, Nigtevecht
Speelman & Speelman Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Familyman Theater 't Speelhuis, Helmond
NUHR - Nieuw Programma P3, Purmerend
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Theater de Schalm, Veldhoven
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt Flint, Amersfoort
1
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Eric van Sauers - Ridder Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Javier Guzman - Por Dios De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - Axestos TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Dolf Jansen - Altijd Verder Isala Theater, Capelle aan den IJssel
2
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Theater Achterom, Hilversum
20:00
Karin Bruers - Bruers for president DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Diederik van Vleuten met Daar werd wat groots verr Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Hete vrede
Hete vrede Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Droog Brood - EEN FRISSE WIND Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pieter Jouke & Ronald Snijders Werftheater, Utrecht
1
20:30
Kristel Zweers - Ruig Schouwburg De Kring, Roosendaal

zondag 16 mei 2010

Marc-Marie Huijbregts - Punt Flint, Amersfoort
1
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd Toomler Theater, Amsterdam

maandag 17 mei 2010

Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios Theater De Lievekamp, Oss
Pagina -550