CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -553
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 mrt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
De Meerpaal
Dronten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
1
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 25 mrt
Theater de Mythe
Goes
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
1
Groene Engel
Oss
2
Muziekcentrum Enschede
Enschede
1
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaters Tilburg
Tilburg
1
1
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
3
1
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Musis
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
1
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
vr 26 mrt
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
Sweel Cultureel
Zweeloo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Zaete
Yerseke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
za 27 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Singer Theater
Laren
Fransche School Culemborg
Culemborg
Zaantheater
Zaandam
M-Lab
Amsterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Beun
Heiloo
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
zo 28 mrt
Zaantheater
Zaandam
1
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg

woensdag 24 maart 2010

Wim Helsen - Het uur van de prutser Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder De Meerpaal, Dronten
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Schouwburg Cuijk, Cuijk
1
Javier Guzman - Por Dios Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Guido Weijers - Axestos Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
Dolf Jansen - Altijd Verder Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Comedy Explosion Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu Posttheater, Arnhem
20:00
Acda en de Munnik Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 25 maart 2010

Ashton Brothers - Charlatans Theater de Mythe, Goes
Finalistentour Cabaretesk 10 C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
1
Kamagurka - Kamagurka Geneest Groene Engel, Oss
2
Foto Veldhuis & Kemper  - We Moeten Praten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Muziekcentrum Enschede, Enschede
1
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Boheems Theaters Tilburg, Tilburg
1
1
Eric van Sauers - Ridder Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Mans Genoeg Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Leidse Schouwburg, Leiden
3
1
Javier Guzman - Por Dios Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Altijd Verder Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve Musis, Arnhem
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld Theater De Lievekamp, Oss
1
Hete vrede Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends Diligentia, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Vincent Geers - Onder Controle Theater De Veste, Delft
1
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter C.C. Zundert, Zundert

vrijdag 26 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - More Human Than Human C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. 't Vondel, Halle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Kamagurka Geneest TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater Achterom, Hilversum
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk De Cammeleur, Dongen
Eric van Sauers - Ridder Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Por Dios Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Axestos De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve Musis, Arnhem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter Sweel Cultureel, Zweeloo
Daniel Arends - Geen excuses Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af De Zaete, Yerseke
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Alex Klaasen Meervaart, Amsterdam
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vincent Geers - Onder Controle Parktheater, Eindhoven
20:30
Kristel Zweers - Ruig BREStheater, Brielle

zaterdag 27 maart 2010

Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Charlatans De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Finalistentour Cabaretesk 10 De Weijer, Boxmeer
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Wim Helsen - Het uur van de prutser Kennemer Theater, Beverwijk
Kamagurka - Kamagurka Geneest C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten Singer Theater, Laren
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord? Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Punt Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri M-Lab, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie Theater de Tobbe, Voorburg
Eric van Sauers - Ridder Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg Schouwburg Almere, Almere
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1 Witte Theater, IJmuiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater Zinin, Nijverdal
Jandino Asporaat - Buena Vista Theater de Beun, Heiloo
Guido Weijers - Axestos De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - De Rust Zelve Musis, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Daniel Arends - Geen excuses Agnietenhof, Tiel
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af Bon theater, Medemblik
20:30
Vincent Geers - Onder Controle Theater De Omval, Diemen
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig C.C. Zundert, Zundert

zondag 28 maart 2010

Marc-Marie Huijbregts - Punt Zaantheater, Zaandam
1
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Pagina -553