CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -554
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 16 mei
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
1
1
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 17 mei
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
1
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
zo 18 mei
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
di 20 mei
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
1
wo 21 mei
20:00
Chassé Theater
Breda
1
2
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 22 mei
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
2
2
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
3
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
2
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
013
Tilburg
1
vr 23 mei
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
3
Chassé Theater
Breda
4
3
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
za 24 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
2
Chassé Theater
Breda
1
3
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Spant!
Bussum
1
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
zo 25 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 26 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 27 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
De Maaspoort
Venlo
2
1
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 28 mei
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
2
20:15
Diligentia
Den Haag
3
20:30
Chassé Theater
Breda
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 29 mei
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 30 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
2
Oude Luxor Theater
Rotterdam
3
Theater De Lampegiet
Veenendaal
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
za 31 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
ma 02 jun
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
2
1
20:15
Diligentia
Den Haag
di 03 jun
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Chassé Theater
Breda
2
1
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
1
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 04 jun
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:00
Chassé Theater
Breda
1
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda

vrijdag 16 mei 2008

20:00
Jochem Myjer TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
1
1
20:15
Herman van Veen Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Jim Speelmans Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 17 mei 2008

Kristel Zweers Werftheater, Utrecht
Jörgen Raymann Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher Flint, Amersfoort
1
20:00
Andre Manuel & De Ketterse Fanfare Hedon, Zwolle
20:30
Enge Buren Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jim Speelmans Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ellen Dikker Theater de Tobbe, Voorburg

zondag 18 mei 2008

20:15
Herman van Veen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Hetty Heyting Theater Gooiland, Hilversum

dinsdag 20 mei 2008

20:15
Karin Bloemen Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts Theater De Veste, Delft
1

woensdag 21 mei 2008

20:00
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt Chassé Theater, Breda
1
2
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:15
Karin Bloemen Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts Theater De Veste, Delft
1
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag

donderdag 22 mei 2008

Pieter Derks Theater Zuidplein, Rotterdam
Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt Chassé Theater, Breda
2
2
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten Schouwburg Hengelo, Hengelo
3
20:15
Sara Kroos Theaters Tilburg, Tilburg
2
20:15
Karin Bloemen Zaantheater, Zaandam
20:15
Samba Schutte Theater De Veste, Delft
20:15
Brokstukken / Intgeniep / Paulien Cornelisse Diligentia, Den Haag
21:00
Enge Buren 013, Tilburg
1

vrijdag 23 mei 2008

Claudia de Breij Theater Zuidplein, Rotterdam
Finalisten Leids Cabaret Festival Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roy Aernouts J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Herman Finkers Theaters Tilburg, Tilburg
3
Foto De Lama's
De Lama's Chassé Theater, Breda
4
3
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Tineke Schouten Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
20:30
Droog Brood TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:30
Jhanna Houweling Theater PePijn, Den Haag
21:00
Enge Buren Burgerweeshuis, Deventer

zaterdag 24 mei 2008

Eric van Sauers Stadsschouwburg Groningen, Groningen
2
Foto De Lama's
De Lama's Chassé Theater, Breda
1
3
20:15
Herman Finkers Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten Spant!, Bussum
1
1
20:15
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
20:30
Droog Brood TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten Theater de Tobbe, Voorburg
1

zondag 25 mei 2008

Eric van Sauers Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman Finkers Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Octavia Theater PePijn, Den Haag

maandag 26 mei 2008

Plien en Bianca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 27 mei 2008

Plien en Bianca Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
25 jaar Hans Liberg Chassé Theater, Breda
1
20:00
Jan Jaap van der Wal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Foto De Lama's
De Lama's De Maaspoort, Venlo
2
1
20:15
Sara Kroos Diligentia, Den Haag

woensdag 28 mei 2008

Bert Visscher Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
C3 Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
2
20:15
Sara Kroos Diligentia, Den Haag
3
20:30
Eric van Sauers: Smulpapen Chassé Theater, Breda
1
20:30
Ata Theater PePijn, Den Haag

donderdag 29 mei 2008

Sara Kroos Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher Theater De Lampegiet, Veenendaal
1
20:00
Eric van Sauers Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Claudia de Breij Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Ata Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 30 mei 2008

Foto Claudia de Breij
Claudia de Breij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
2
Sara Kroos Oude Luxor Theater, Rotterdam
3
Bert Visscher Theater De Lampegiet, Veenendaal
1
20:00
Jörgen Raymann: Nummer 13866 Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal Chassé Theater, Breda
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne Jan Toonstra Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1

zaterdag 31 mei 2008

Claudia de Breij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca: Wie dan allemaal... Chassé Theater, Breda
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal Chassé Theater, Breda
20:30
Anne Jan Toonstra Theater PePijn, Den Haag
1
20:30
Sjaak Bral Theater de Tobbe, Voorburg
1

maandag 02 juni 2008

20:00
Najib Amhali Beatrix Theater, Utrecht
2
1
20:15
Eric van Sauers Diligentia, Den Haag

dinsdag 03 juni 2008

Bert Visscher Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Acda en de Munnik Chassé Theater, Breda
2
1
20:00
Najib Amhali Beatrix Theater, Utrecht
1
20:15
Eric van Sauers Diligentia, Den Haag

woensdag 04 juni 2008

Van Muiswinkel en Van Vleuten Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:00
Acda en de Munnik Chassé Theater, Breda
1
20:15
Herman Finkers Zaantheater, Zaandam
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show Chassé Theater, Breda
Pagina -554