Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Deurne
Deurne
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Posttheater
Arnhem
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Bron
Groenlo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Thalia Theater
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
woensdag 29 september 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 30 september 2010
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 01 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 02 oktober 2010
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 06 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 07 oktober 2010
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 08 oktober 2010
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 09 oktober 2010
20:30
Onder controle
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 13 oktober 2010
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper
Diligentia, Den Haag
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Thalia Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 14 oktober 2010
20:00
Gili interview
Amstelborgh, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Philharmonie Haarlem, Haarlem