CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -557
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 okt
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
vr 25 okt
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
za 26 okt
Singer Theater
Laren
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
zo 27 okt
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
ma 28 okt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
di 29 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 30 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 31 okt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
vr 01 nov
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel

donderdag 24 oktober 2013

20:15
Dames voor na Vieren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Koude Kermis: Florence Foster Jenkins Podium 't Beest, Goes

vrijdag 25 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
20:00
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Sander van Opzeeland Posttheater, Arnhem
20:00
Micha Wertheim Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Dames voor na Vieren De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Molenberg, Delfzijl
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - V Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Oeloek met Prille Roest Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Suzanne Mateysen - La Bomba! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Alex Agnew
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen

zaterdag 26 oktober 2013

Hans Dorrestijn Singer Theater, Laren
20:00
Arie Vuyk RAAF, Rotterdam
20:00
Jeroen Leenders Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eric Koller Musis, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sander van Opzeeland Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Daniël Arends Theater de Beun, Heiloo
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Toen We Jongens Waren Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Posttheater, Arnhem
Foto Alex Agnew
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen

zondag 27 oktober 2013

17:30
Martin Simek Beauforthuis, Austerlitz
Foto Alex Agnew
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Toen we jongens waren met - De Oer-voorstelling Posttheater, Arnhem

maandag 28 oktober 2013

20:00
Brigitte Kaandorp / Dolf Jansen / Guido Weijers / Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

dinsdag 29 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sander van Opzeeland Parktheater, Eindhoven
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Munttheater, Weert
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht

woensdag 30 oktober 2013

20:00
Anne Jan Toonstra Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Stefan Pop De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sander van Opzeeland Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Katinka Polderman C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Daniël Arends Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht
20:30
Team Peter - Wat doe ik hier? Posttheater, Arnhem

donderdag 31 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Alex Agnew
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
Foto Jeroen Leenders
Jeroen Leenders Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Marco Roelofs - Kaal Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ton Kas Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn Theater Ludens, Voorburg
20:00
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Katinka Polderman C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Almere, Almere
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen Fulcotheater, IJsselstein
Made in Belgium Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater Hof 88, Almelo

vrijdag 01 november 2013

20:00
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anne Jan Toonstra Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Stefan Pop De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sander van Opzeeland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Lebbis Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pagina -557