Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Schuurkerk
Maassluis
Witte Theater
IJmuiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
Compagnietheater
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. De Meent
Alsemberg
Schouwburg Almere
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
C.C. Nova
Wetteren
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Witte Theater
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Cultura
Ede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Compagnietheater
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
zondag 23 mei 2010
20:00
Huub Stapel: Mannen komen van Mars, vrouwen van Ve
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:00
Alfred van den Heuvel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts | marc-marie punt
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
maandag 24 mei 2010
Freek de Jonge - De Stemming
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 25 mei 2010
Sara Kroos - Boheems
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - Ridder
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 26 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Boheems
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hete vrede
Theater de Purmaryn, Purmerend
Comedytrain - Theatertour 09/10
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - Ridder
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Freek de Jonge - Van A naar Z
Posttheater, Arnhem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 27 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Snaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Zaantheater, Zaandam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
NUHR - Nieuw Programma
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - Buena Vista
S.C.C. De Enck, Oirschot
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Hete vrede
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Mans Genoeg
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries | kaka passa (dernière)
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Meervaart, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 28 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater Schuurkerk, Maassluis
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
NUHR - Nieuw Programma
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Musis, Arnhem
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
Roué Verveer | mans genoeg
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Almere, Almere
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zaterdag 29 mei 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - Ridder
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Nova, Wetteren
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
CulturA & Zo, Nootdorp
Javier Guzman - Por Dios
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Witte Theater, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hete vrede
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Kristel Zweers - Ruig
Cultura, Ede
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg de Lawei, Drachten
NUHR - Nieuw Programma
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Kattendans, Bergeijk
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Wakker in de stad
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Almere, Almere
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
zondag 30 mei 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Freek de Jonge - De Stemming
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 31 mei 2010
Guido Weijers - Axestos
Beatrix Theater, Utrecht