CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -55
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 jan
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Pand
Gorinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 12 jan
De Muze
Noordwijk
1
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Pook
Oostknollendam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Druten
Druten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Klif 12
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Agnietenhof
Tiel
Singer Theater
Laren
Koningshof
Maassluis
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Pand
Gorinchem
DeMess
Naarden
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Bon theater
Medemblik
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. De Werf
Aalst
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater de Huiskamer
Weert
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Perron-3
Rosmalen
zo 13 jan
00:00
P3
Purmerend
16:00
Imperiumtheater
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
ma 14 jan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 15 jan
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
1
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 16 jan
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern

vrijdag 11 januari 2019

Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Thijs Kemperink - Bonje De Kattendans, Bergeijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theater 't Pand, Gorinchem
William Boeva - Reset S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy Cacaofabriek, Helmond
20:30
Najib Amhali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 12 januari 2019

Foto Ton Kas - Kakmaker
Ton Kas - Kakmaker De Muze, Noordwijk
1
1
Foto Pieter Derks - Voor wat het waard is
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Het leven an sich Het Postkantoor, Bovenkarspel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochen Otten - Troosten Pook, Oostknollendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lieve Scheire - Live in Nerdland Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater De Omval, Diemen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Ploeg Ultimatum Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anne-Marie Jung - Ram Theater Hof 88, Almelo
Arie & Silvester - Wie?! Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Klif 12, Den Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam Agnietenhof, Tiel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles! Koningshof, Maassluis
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Theater 't Pand, Gorinchem
Aron Elstak - Kijkt u even mee? DeMess, Naarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Oeloek - Droeftoeters Bon theater, Medemblik
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Bussel, Oosterhout
Stefano Keizers - Erg Heel Arto Theater, Schoonhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen C.C. De Werf, Aalst
Theo Nijland - En de rest is onzin Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Cultuurcentrum GO, Leerdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Huiskamer, Weert
19:00
Haroun La Madeleine, Brussel
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren Meervaart, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Cultura, Ede
20:15
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon De Cammeleur, Dongen
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek De Maaspoort, Venlo
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege Werftheater, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Trefpunt, Warmond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
William Boeva - Reset Perron-3, Rosmalen

zondag 13 januari 2019

00:00
Kirsten van Teijn - Nobel P3, Purmerend
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht Imperiumtheater, Leiden
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes Boom Chicago, Amsterdam

maandag 14 januari 2019

Lieve Scheire - Live in Nerdland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 15 januari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Parktheater, Eindhoven
1
Ali B - Koorts Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Goudse Schouwburg, Gouda
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theaterpand Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Griffioen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED Theaterpand Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg Heel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 16 januari 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Podium Hoge Woerd, De Meern
Pagina -55