Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Dok6
Panningen
Schaffelaartheater
Barneveld
De Schakel
Gilze
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Veluvine
Nunspeet
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Hof 88
Almelo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Kappen
Haaksbergen
Dorpshuis Heerde
Heerde
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Het Klooster
Woerden
Diligentia
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 21 november 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 22 november 2018
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 23 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal