Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Klooster
Woerden
Minnepoort
Leuven
Theater Bouwkunde
Deventer
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Martiniplaza
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Boxtel
Boxtel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Figi Theater
Zeist
Posthuis Theater
Heerenveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Spant!
Bussum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Zinin
Nijverdal
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater De Boerderij
Huizen
Posthuis Theater
Heerenveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Diekhuus
Middelharnis
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Flint
Amersfoort
zondag 13 oktober 2019
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 oktober 2019
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 16 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 17 oktober 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 18 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort