Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Vooruit
Gent
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Capitole
Gent
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
Theater Kulturhus
Borne
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
P3
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
C.C. De Schakel
Waregem
OC De Witte Merel
Lint
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Chassé Theater
Breda
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Speeldoos
Baarn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Figi Theater
Zeist
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theatercafe Lexke
Budel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
De Domijnen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. De Werf
Aalst
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 15 mei 2020
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Johan Goossens - Try Out
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Weijer, Boxmeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
Vooruit, Gent
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Schakel, Waregem
Kommil Foo - Oogst
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Grof geschud - Lijmen
Dok6, Panningen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agnietenhof, Tiel
Eva Crutzen - Try Out
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lieven Schreire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Michael Pilarczyk
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
The Silent Comedy
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Figi Theater, Zeist
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater Kulturhus, Borne
De Fransse Eijkel - Subtropique
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 16 mei 2020
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Try Out
P3, Purmerend
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de toekomst
ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Try Out
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Schakel, Waregem
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
OC De Witte Merel, Lint
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - NU
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Grof geschud - Lijmen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Vreemde Kostgangers - De Vreemde Kostgangers doen het weer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Silent Comedy
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Figi Theater, Zeist
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Purmaryn, Purmerend
Groninger Studenten Cabaret Festival
Posttheater, Arnhem
Johan Fretz - Toriman
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theatercafe Lexke, Budel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 17 mei 2020
20:00
Emma wil leven
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 mei 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 mei 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Domijnen, Sittard
Rayen Panday - Trigger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Johan Petit / Wim Helsen - Hoe te Leven
C.C. De Werf, Aalst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Plien & Bianca - En nu dan?
Zaantheater, Zaandam
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eva Crutzen - Try Out
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 20 mei 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Try Out
Theater PePijn, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam