Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Muze
Noordwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 30 mei 2009
Footloose
Meervaart, Amsterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Leidse Schouwburg, Leiden
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Beauty Queen Of Leenane
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Diligentia, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend (try out)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Almere, Almere
zondag 31 mei 2009
Kommil Foo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Footloose
Meervaart, Amsterdam
maandag 01 juni 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 02 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Beauty Queen Of Leenane
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Gemeentereiniging - Lang zullen wij leven
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
woensdag 03 juni 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Nikè
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jörgen Raymann - Familyman
Wilminktheater, Enschede
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Beaty Queen Of Leenane
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Metropool, Hengelo
donderdag 04 juni 2009
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Capellenborg Theater, Wijhe
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Overgang
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Nikè
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
vrijdag 05 juni 2009
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Beauty Queen Of Leenane
De Muze, Noordwijk
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Footloose
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 06 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Footloose
Parktheater, Eindhoven
zondag 07 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 10 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
donderdag 11 juni 2009
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
vrijdag 12 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 13 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven