Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Munttheater
Weert
Holstohus
Olst
Colosseum Dokkum
Dokkum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Speeldoos
Baarn
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Storm
Winterswijk
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Breughelzaal
Bree
Theater de Schalm
Veldhoven
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
15:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
16:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Ploter
Ternat
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Spant!
Bussum
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Stroud
Putten
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Het Kielzog
Hoogezand
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Reehorst
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
zaterdag 06 februari 2010
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
zondag 07 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
maandag 08 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
dinsdag 09 februari 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meerpaal, Dronten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer Van Merwijk n
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Breughelzaal, Bree
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - NIKÃ^
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Kom, Nieuwegein
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hete vrede
Deventer Schouwburg, Deventer
15:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Filmtheater Luxor, Zutphen
16:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Markant Uden, Uden
20:15
Bert Kruismans - België voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
donderdag 11 februari 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. De Ploter, Ternat
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Boheems
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leon van der Zanden - Cola
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniel Arends - Geen excuses
Theater de Spiegel, Zwolle
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hete vrede
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sonnema Comedy Night
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 12 februari 2010
Dick van den Toorn en Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Charlatans
Zaantheater, Zaandam
Speelman & Speelman - Thuis
C.C. Stroud, Putten
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Het Kielzog, Hoogezand
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Cirkel, Heemskerk
Leon van der Zanden - Cola
De Reehorst, Ede
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor De Grap
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Altijd Verder
Figi Theater, Zeist
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Goudse Schouwburg, Gouda
Hete vrede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel