CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -563
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 mei
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 11 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ma 12 mei
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
di 13 mei
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 14 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
2
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 15 mei
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Hedon
Zwolle
vr 16 mei
19:45
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
1
za 17 mei
19:45
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
2
2
23:30
Comedy Cafe
Amsterdam
ma 19 mei
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
di 20 mei
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
wo 21 mei
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
3
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
do 22 mei
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
1
vr 23 mei
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Kattendans
Bergeijk

zaterdag 10 mei 2014

20:00
Dames voor na Vieren Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Katinka Polderman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Werftheater, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim - Op recept Posttheater, Arnhem

zondag 11 mei 2014

20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Amphion, Doetinchem

maandag 12 mei 2014

20:00
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer / T Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Bill Bailey Meervaart, Amsterdam

dinsdag 13 mei 2014

20:00
Achmea Culpa: Krimp Iduna, Drachten
20:00
Freek de Jonge Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Erik van Muiswinkel Theater aan het Vrijthof, Maastricht

woensdag 14 mei 2014

Roel Meijvis - OVERRULED!  Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Guido Weijers - V Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Katinka Polderman Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dames voor na Vieren TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Urbanus Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
2
20:00
Jochen Otten Theater De Leest, Waalwijk
Foto Bill Bailey
Bill Bailey Meervaart, Amsterdam
1
20:30
Brokstukken - Heavy balls Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 15 mei 2014

20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Urbanus Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Katinka Polderman Chassé Theater, Breda
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Dames voor na Vieren Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - V Flint, Amersfoort
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Ludens, Voorburg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal Hedon, Zwolle

vrijdag 16 mei 2014

19:45
LOS Muziektheater - FCKD Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
ComedyKings Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Familie Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Jan Jaap van der Wal Paard, Den Haag
20:00
Jeroen Leenders De Kattendans, Bergeijk
20:00
Margriet Bolding Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Meervaart, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Murth Mossel Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - V Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
De Partizanen Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
1

zaterdag 17 mei 2014

19:45
LOS Muziektheater - FCKD Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Emilio Guzman De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wim Helsen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Katinka Polderman Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Achterom, Hilversum
20:00
Murth Mossel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Comedy Kitchen - Fresh meat Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Parktheater, Eindhoven
20:30
Daniël Arends Theater Bellevue, Amsterdam
2
2
23:30
Last Night Comedy show Comedy Cafe, Amsterdam

maandag 19 mei 2014

20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman, Utrecht
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Schalm, Veldhoven

dinsdag 20 mei 2014

20:00
Jochen Otten De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Oosterpoort, Groningen

woensdag 21 mei 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders Munttheater, Weert
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:15
Dorine Wiersma - Zei ik dat? De Kleine Komedie, Amsterdam
3
20:30
ComedyKings Martiniplaza, Groningen
20:30
Nathalie Baartman - Prei met mij Posttheater, Arnhem

donderdag 22 mei 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lenette van Dongen Chassé Theater, Breda
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
ComedyKings Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Maaspoort, Venlo
20:30
Javier Guzman - Delirium II Posttheater, Arnhem
1

vrijdag 23 mei 2014

Jim Gaffigan Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Eric Koller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Martijn Koning De Kattendans, Bergeijk
Pagina -563