Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
19:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Paradiso
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Fulcotheater
IJsselstein
Figi Theater
Zeist
Dorpstheater Wormer
Wormer
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
CulturA & Zo
Nootdorp
Chassé Theater
Breda
19:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
C.C. Achterolmen
Maaseik
BREStheater
Brielle
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
14:30
C.C. Zundert
Zundert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg
Kortrijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Diligentia
Den Haag
De Warande
Turnhout
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Gildhof
Tielt
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
vrijdag 16 april 2010
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen Zingt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
lucretia van der vloot | soulcabaret
Meervaart, Amsterdam
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Dialoog, Ermelo
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 17 april 2010
20:15
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hete vrede
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Almere, Almere
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Posttheater, Arnhem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Parkgebouw, Rijssen
Jurk! - twitterconcert
Paradiso, Amsterdam
Hans Teeuwen Zingt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Het uur van de prutser
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fulcotheater, IJsselstein
Eric van Sauers - Ridder
Figi Theater, Zeist
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Dorpstheater Wormer, Wormer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
De Schattelijn, Geertruidenberg
Guido Weijers - Axestos
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
De Eendracht, Gemert
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
CulturA & Zo, Nootdorp
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Chassé Theater, Breda
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Achterolmen, Maaseik
Speelman & Speelman - Thuis
BREStheater, Brielle
zondag 18 april 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Deventer Schouwburg, Deventer
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
maandag 19 april 2010
Comedytrain - Theatertour 09/10
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 20 april 2010
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kamagurka
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
eric van sauers | ridder
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Meervaart, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 april 2010
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wouter Deprez
Theater de Tobbe, Voorburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg, Kortrijk
Speelman & Speelman - Thuis
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Munttheater, Weert
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Fulcotheater, IJsselstein
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Muze, Noordwijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 22 april 2010
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
vrijdag 23 april 2010
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen