Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lievekamp
Oss
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater de Mythe
Goes
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Meervaart
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bouwkunde
Deventer
De Cammeleur
Dongen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Achterom
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Zaete
Yerseke
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Sweel Cultureel
Zweeloo
Schouwburg Almere
Almere
M-Lab
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
zondag 21 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 22 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
woensdag 24 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 25 maart 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 26 maart 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
zaterdag 27 maart 2010
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen