Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater `t Spieker
Eibergen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Postkantoor
Bovenkarspel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurschuur
Wieringerwerf
20:15
Spant!
Bussum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
De Meenthe
Steenwijk
Dok6
Panningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
zaterdag 09 november 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 10 november 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
maandag 11 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
dinsdag 12 november 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het spectrum, Schijndel
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 14 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Bussel, Oosterhout
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Kolk, Assen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater 't Speelhuis, Helmond