Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
So What!
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Kastanjelaan 13
Velp
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Skâns
Gorredijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
't Zand
Maarssen
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Unie
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Volckaert Theater
Dongen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
vrijdag 27 maart 2009
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Daniël Arends
So What!, Gouda
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
John Buijsman - BUK
Het Veur Theater, Leidschendam
Koller
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Comedytrain met o.a. Dolf Jansen
Groene Engel, Oss
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Axestos
Diligentia, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Skâns, Gorredijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
zaterdag 28 maart 2009
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zondag 29 maart 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 30 maart 2009
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 31 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 01 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
donderdag 02 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem