Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Klameare
Workum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
MIDI Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kattendans
Bergeijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Pook
Oostknollendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Poorterij
Zaltbommel
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Achterom
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zaterdag 08 januari 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 12 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 13 januari 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Silvester
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 14 januari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Harmonie, Leeuwarden
Comedytrain
Metropool, Hengelo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Spant!, Bussum
20:15
Dorine Wiersma
Diligentia, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 15 januari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Schie, Schiedam
Gili
C.C. De Klameare, Workum
20:00
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Diligentia, Den Haag
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lambert Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater PePijn, Den Haag
zondag 16 januari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Seth Gaaikema - 50-jarige jubileumshow: ‘Het moois
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 18 januari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
MIDI Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Femmage
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ellen Dikker
Theater De Veste, Delft
woensdag 19 januari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Pook, Oostknollendam
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Comedy Explosion - Comedy Explosion Theatertour
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren
Diligentia, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Op Sterk Water
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 20 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
Sara Kroos - BOHEEMS
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Parktheater, Eindhoven
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Sjaak Bral
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
20:15
Joep Onderdelinden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Stefan Pop
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 21 januari 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Achterom, Hilversum
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Orpheus, Apeldoorn
Night of Comedy - News of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Op Sterk Water
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Op Sterk Water met De Theatertour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Flint, Amersfoort
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 22 januari 2011
Joep Onderdelinden - Nat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar