Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Front
Vroomshoop
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Spant!
Bussum
Prinsenhof
Best
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
De Reehorst
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Eendracht
Gemert
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Musis
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Aloys
Eindhoven
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Prinsenhof
Best
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
De Reehorst
Ede
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
LAKtheater
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 07 mei 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 08 mei 2009
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 09 mei 2009
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
Silvester Zwaneveld
Musis, Arnhem
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Wilminktheater, Enschede
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
20:15
Jim Speelmans
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Schalm, Veldhoven
Jandino Asporaat - Buena Vista
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Footloose
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Comedytrain
Groene Engel, Oss
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater De Storm, Winterswijk
Anuar - Ongeremd
De Reehorst, Ede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
A Night of Comedy
Parktheater, Eindhoven
zondag 10 mei 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Markant Uden, Uden
maandag 11 mei 2009
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jetty Mathurin
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien en Bianca - Wie dan allemaal.. (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Alex Klaasen - Eindelijk alleen
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 13 mei 2009
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Cola
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Nikè
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Parktheater, Eindhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Overgang
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
John Buijsman - BUK
LAKtheater, Leiden
Jochem Myjer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - Axestos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Footloose
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Anuar - Ongeremd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht