CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -576
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 06 dec
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 07 dec
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe KHL
Amsterdam
ma 08 dec
20:00
Melkweg
Amsterdam
2
di 09 dec
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
wo 10 dec
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 11 dec
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Markant Uden
Uden
3
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Almere
Almere
vr 12 dec
Zaantheater
Zaandam
2
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
3
20:30
Chassé Theater
Breda
2
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 13 dec
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 14 dec
Spant!
Bussum
1
ma 15 dec
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
di 16 dec
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
2
wo 17 dec
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 18 dec
Theater De Storm
Winterswijk
De Oosterpoort
Groningen
5
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
1
vr 19 dec
Posthuis Theater
Heerenveen
1
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Markant Uden
Uden
2
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:30
Parktheater
Eindhoven
2
za 20 dec
20:15
Theater De Veste
Delft
vr 26 dec
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Paard
Den Haag
1
za 27 dec
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
22:30
Chassé Theater
Breda
3
zo 28 dec
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
ma 29 dec
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
1
di 30 dec
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Diligentia
Den Haag
wo 31 dec
20:15
Diligentia
Den Haag
2
za 03 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
zo 04 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
1
ma 05 jan
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
di 06 jan
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 07 jan
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 08 jan
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
vr 09 jan
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Markant Uden
Uden
1
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 10 jan
Het Musiater
Zevenaar
1
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zo 11 jan
C.C. Deurne
Deurne
16:30
Luxor Live
Arnhem
di 13 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 14 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 15 jan
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft

zaterdag 06 december 2008

20:30
Kees Torn Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Hetty Heyting Theater PePijn, Den Haag

zondag 07 december 2008

Enge Buren Posttheater, Arnhem
20:30
Daniël van Veen / Philip Walkate De Nieuwe KHL, Amsterdam

maandag 08 december 2008

20:00
Comedy Ball Melkweg, Amsterdam
2

dinsdag 09 december 2008

Enge Buren Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Oude Luxor Theater, Rotterdam
1

woensdag 10 december 2008

20:15
Jochem Myjer - De rust zelve Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
De Bloeiende Maagden Theater De Veste, Delft
1
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag

donderdag 11 december 2008

20:00
Youp van 't Hek De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer - De rust zelve Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ashton Brothers : Charlatans, a medicine show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Dolf Jansen Markant Uden, Uden
3
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Tom Sligting Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel Schouwburg Almere, Almere

vrijdag 12 december 2008

Foto Manie! Manie! (Heideroosjes)
Manie! Manie! (Heideroosjes) Zaantheater, Zaandam
2
20:00
De Ploeg Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ashton Brothers : Charlatans, a medicine show TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cabarestafette Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Guido Weijers Diligentia, Den Haag
3
20:30
Richard Groenendijk - Na de wedstrijd Chassé Theater, Breda
2
20:30
Daniël van Veen / Nina de la Croix Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 13 december 2008

20:00
De Ploeg Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:30
Katinka Polderman : Polderman kachelt door TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pieter Derks Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Daniël van Veen / Nina de la Croix Theater PePijn, Den Haag

zondag 14 december 2008

Enge Buren Spant!, Bussum
1

maandag 15 december 2008

20:15
Dolf Jansen Leidse Schouwburg, Leiden
2

dinsdag 16 december 2008

00:00
Enge Buren Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Arie Koomen Leidse Schouwburg, Leiden
2

woensdag 17 december 2008

20:30
Ronald Goedemondt Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
A Night of Comedy Theater PePijn, Den Haag

donderdag 18 december 2008

Enge Buren Theater De Storm, Winterswijk
Manie! Manie! (Heideroosjes) De Oosterpoort, Groningen
5
20:15
Lebbis - Hoe laat begint het schieten? Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Speelman & Speelman Theater De Veste, Delft
20:30
Niki Romijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Explosion Metropool, Hengelo
1

vrijdag 19 december 2008

Foto Manie! Manie! (Heideroosjes)
Manie! Manie! (Heideroosjes) Posthuis Theater, Heerenveen
1
20:00
Roy Aernouts SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
Silvester Zwaneveld Markant Uden, Uden
2
20:30
Enge Buren : Potje Poekelen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:30
Arie Koomen Parktheater, Eindhoven
2

zaterdag 20 december 2008

20:15
Sjaak Bral Theater De Veste, Delft

vrijdag 26 december 2008

20:00
Hans Teeuwen De Nieuwe Kerk, Den Haag
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Paard, Den Haag
1

zaterdag 27 december 2008

20:00
Hans Teeuwen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Seth Gaaikema Diligentia, Den Haag
22:30
Arie Koomen: Uit Chassé Theater, Breda
3

zondag 28 december 2008

20:00
A Night of Comedy Theater Bouwkunde, Deventer

maandag 29 december 2008

20:00
A Night of Comedy Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
21:00
Boom Chicago Burgerweeshuis, Deventer
1

dinsdag 30 december 2008

20:15
Stand-up het jaar uit! Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag

woensdag 31 december 2008

20:15
Sjaak Bral Diligentia, Den Haag
2

zaterdag 03 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
1

zondag 04 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Enge Buren Lux, Nijmegen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater PePijn, Den Haag
1

maandag 05 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve De Meerpaal, Dronten
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Hengelo, Hengelo

dinsdag 06 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve De Meerpaal, Dronten
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:15
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Vincent Bijlo Theater PePijn, Den Haag

woensdag 07 januari 2009

Dedication Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:30
Vincent Bijlo Theater PePijn, Den Haag

donderdag 08 januari 2009

20:30
Finalisten Myspace Comedy Award Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman Metropool, Hengelo

vrijdag 09 januari 2009

Dedication Meervaart, Amsterdam
20:00
Silvester Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Comedy Explosion Het Front, Vroomshoop
20:15
Femmage Markant Uden, Uden
1
20:15
Ashton Brothers Diligentia, Den Haag
1
20:30
Gino Sancti Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 10 januari 2009

Enge Buren Het Musiater, Zevenaar
1
20:00
Comedy Explosion Effenaar, Eindhoven
20:15
Comedy Explosion Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ashton Brothers Diligentia, Den Haag
20:30
Wim De Wulf Theater de Tobbe, Voorburg
1
20:30
Gino Sancti Theater PePijn, Den Haag
20:30
Tante Pieks Visite Schouwburg Hengelo, Hengelo

zondag 11 januari 2009

Enge Buren C.C. Deurne, Deurne
16:30
CAFESTIVAL Luxor Live, Arnhem

dinsdag 13 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord? Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 14 januari 2009

Jochem Myjer - De Rust Zelve Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Bloeiende Maagden - Donkey God en het Bonus Sac Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pieter Derks Theater De Veste, Delft
1
20:15
Jandino Asporaat Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy Theater PePijn, Den Haag

donderdag 15 januari 2009

20:00
Sonnema Comedy Tour EKKO, Utrecht
20:00
Enge Buren Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
A Night of Comedy Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Nathalie Baartman Theater De Veste, Delft
Pagina -576