Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
De Maaspoort
Venlo
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boerderij
Huizen
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
20:30
Het Front
Vroomshoop
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Allevrindscafé Kerkzicht
Loosbroek
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
Gryphus
Vierlingsbeek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Het Plein
Den Haag
Lucent Danstheater
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Theater Sneek
Sneek
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Reehorst
Ede
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lucent Danstheater
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Koornbeurs
Delft
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
woensdag 08 april 2009
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 09 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - iClaudia
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Nathalie Baartman - Los
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Waan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
vrijdag 10 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
Eric van Sauers - Ridder
Allevrindscafé Kerkzicht, Loosbroek
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 11 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zondag 12 april 2009
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven