Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meenthe
Steenwijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
De Schakel
Gilze
Theater De Omval
Diemen
Het Trefpunt
Warmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. Belgica
Dendermonde
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
BREStheater
Brielle
Theater `t Spieker
Eibergen
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Mythe
Goes
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Tobbe
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Weijer
Boxmeer
Flint
Amersfoort
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Brasschaat
Brasschaat
Theater De Willem
Papendrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Boulevard Zandvoort
Zandvoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Molenberg
Delfzijl
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Moira
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Munttheater
Weert
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Klooster
Woerden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Musiater
Zevenaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
Volckaert Theater
Dongen
vrijdag 13 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Tobbe, Voorburg
Kristel Zweers - Ruig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meenthe, Steenwijk
20:30
LoungeM Comedy Sake
MIDI Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - Dedication
De Schakel, Gilze
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Omval, Diemen
Schudden - Ruis
Het Trefpunt, Warmond
Veldhuis & Kemper
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
zaterdag 14 november 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Belgica, Dendermonde
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Zó
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
BREStheater, Brielle
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater `t Spieker, Eibergen
Eric van Sauers - Ridder
Hoftheater, Raalte
20:00
Flamingo's in de polder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge
Theater de Mythe, Goes
Hard Gras on Tour
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Tobbe, Voorburg
Javier Guzman - Por Dios
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg - Brommers kiek'n (Reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater 't Pand, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Weijer, Boxmeer
Leon van der Zanden - Cola
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Voor De Grap
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Pieter Derks - Waan
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. De Kei, Reusel
Schudden - Ruis
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Willem, Papendrecht
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
zondag 15 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Boulevard Zandvoort, Zandvoort
maandag 16 november 2009
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 17 november 2009
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Freek de Jonge
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - De Rust Zelve
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Theo Nijland / Mijn leven als - Theo Nijland, een
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 18 november 2009
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
iPoetry
Moira, Utrecht
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Munttheater, Weert
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - Dedication
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
donderdag 19 november 2009
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen