CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -57
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 mrt
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
DNK
Assen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zo 08 mrt
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
ma 09 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 10 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mezz
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
wo 11 mrt
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Domijnen
Sittard
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
do 12 mrt
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Klinker
Winschoten
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Reggehof
Goor
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Merksem
Merksem
Agnietenhof
Tiel

zaterdag 07 maart 2020

20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Noorderkerk, Sneek
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege DeMess, Naarden
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Meerpaal, Dronten
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Meervaart, Amsterdam
20:30
Fresku - Voordat het te laat is DNK, Assen
20:30
Cameretten - Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek

zondag 08 maart 2020

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Singer Theater, Laren
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast Podium Mozaiek, Amsterdam

maandag 09 maart 2020

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest Parktheater, Eindhoven

dinsdag 10 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Numero Uno Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Agora Theater Druten, Druten
Debby Petter - De liefde voorbij Zaantheater, Zaandam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Parktheater, Eindhoven
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Venray, Venray
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Wennekerpand, Schiedam

woensdag 11 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Verte Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Marco Lopes - Wees blij Papenstraattheater, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Posthuis Theater, Heerenveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo Junushoff Theater, Wageningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Markant Uden, Uden
Best of... Ton Kas Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Huub Stapel - Het Huwelijk De Meenthe, Steenwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - De liefde voorbij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Koorts Agnietenhof, Tiel
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Zaantheater, Zaandam
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Veste, Delft
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip De Meenthe, Steenwijk
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid De Muze, Noordwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby De Domijnen, Sittard
Ed Gamble Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Trigger TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Daan Boom - De Eerste De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Theater aan het Vrijthof, Maastricht

donderdag 12 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Hunkert Posttheater, Arnhem
Marco Lopes - Wees blij Papenstraattheater, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek Theater De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Veste, Delft
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Meervaart, Amsterdam
Best of... Ton Kas Oude Luxor Theater, Rotterdam
Barrie Stevens - The Show Must Go On Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daan Boom - De Eerste Schouwburg Amphion, Doetinchem
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Numero Uno De Reggehof, Goor
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kommil Foo - Oogst C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Debby Petter - De liefde voorbij Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Grof geschud - Lijmen C.C. Merksem, Merksem
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Agnietenhof, Tiel
Pagina -57