CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -57
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 14 nov
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Jan van Besouw
Goirle
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
1
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 15 nov
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Zaantheater
Zaandam
De Meerpaal
Dronten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Munttheater
Weert
00:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
't Rozenknopje
Eindhoven
00:00
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Klooster
Woerden
DOK 6
Panningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Molenberg
Delfzijl
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Orpheus
Apeldoorn
1
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
1
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 16 nov
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Domijnen
Sittard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Zinin
Nijverdal
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Kulturhus
Epe
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
Betty Asfalt Complex
Amsterdam

woensdag 14 november 2018

Pieter Derks - Voor wat het waard is Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Diligentia, Den Haag
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Nieuwe Kolk, Assen
1
Ton Kas - Kakmaker Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Nu Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedy Tunes Fluor, Amersfoort
20:30
Purper - Purper's Passie Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater PePijn, Den Haag

donderdag 15 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Kardol - Bang Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hadewych Minis - Minis Plus Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Evertshuis, Bodegraven
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater de Koornbeurs, Franeker
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Munttheater, Weert
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
00:00
Jasper van Kuijk - Janus Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater Hof 88, Almelo
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook 't Rozenknopje, Eindhoven
00:00
Howard Komproe - Live on stage Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Kleine Willem, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Beuving - Rotatie De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Gabriels - Gelukzoeker Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij Het Klooster, Woerden
Rayen Panday - Fenomeen DOK 6, Panningen
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?! Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Ploeg Ultimatum Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Molenberg, Delfzijl
De Partizanen - Het leven an sich Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Foto Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018 Theater Orpheus, Apeldoorn
1
Ali B - Koorts Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit De Nieuwe Kolk, Assen
1
19:00
Philippe Geubels Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Dood Paard Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden De Weijer, Boxmeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Claudia de Breij - Nu Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Thomas Acda - Motel Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 16 november 2018

Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Domijnen, Sittard
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Heppie de Peppie van Beresteyn, Veendam
Yentl en de Boer - Magie Agnietenhof, Tiel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Blauwe Kei, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Agora Theater Druten, Druten
Oldenhermanns - UNSEXED Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018 Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Aan de Slinger, Houten
Anne-Marie Jung - Ram Theater Mozaïek, Zuidlaren
Alex Ploeg Ultimatum Kulturhus, Epe
Martijn Koning - Koning van de dieren Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Pagina -57