Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Klooster
Woerden
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Sneek
Sneek
C.C. `t Schaliken
Herentals
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Oosterpoort
Groningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 29 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 30 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
vrijdag 04 januari 2019
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 05 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 06 januari 2019
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 09 januari 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam