Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Mezz
Breda
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Domijnen
Sittard
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Papenstraattheater
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zaterdag 07 maart 2020
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Anuar - EERLIJK
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
zondag 08 maart 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
maandag 09 maart 2020
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 maart 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
woensdag 11 maart 2020
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
donderdag 12 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal